Data o prodejně se načítají

Kaufland otevírá v Kolíně nově zmodernizovanou prodejnu

Kolín, 07.04.2018

Společnost Kaufland otevírá dnes, 7. června, svou prodejnu v Kolíně, která prošla moderní rekonstrukcí. Zákazníkům i zaměstnancům nabízí prostory vybudované podle nejnovějšího konceptu výstavby prodejen Kaufland a poskytuje tak maximální pohodlí při nakupování. Zákazníci se v prvních týdnech mohou těšit na speciální akce.

Ve čtvrtek 7. června se v Kolíně otevírá nově zrekonstruovaná prodejna obchodního řetězce Kaufland. U příležitosti modernizace prodejny byla na parkovišti instalována i rychlodobíjecí elektrostanice. Rychlodobíjecí stojan umožní většině elektromobilů dobít 80 % kapacity baterií za cca 20–30 minut. Zákazníci tak mají možnost dobít si elektromobil pohodlně během svého nákupu.  

Interiér ve zcela novém kabátě

Prodejna v Kolíně prošla kompletní rekonstrukcí. Zákazníci se mohou těšit na pohodlné nakupování v příjemných prostorách o velikosti 3 700 m2. Zásadními novinkami v interiéru jsou elektronické etikety v úseku ovoce a zelenina, nový pult s čerstvým masem a čtečka EAN kódů pro případnou kontrolu cen. Vedle klasického modelu pokladen mohou nakupující využít i šest samoobslužných jednotek pro rychlejší odbavení svého nákupu.  „Při modernizaci jsme nezapomněli ani na naše zaměstnance, kteří mají nyní k dispozici moderní zázemí, navozující pocit velkého vzdušného prostoru, jednoduchosti a funkčnosti,“ doplňuje Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland Česká republika.

V orientaci na prodejní ploše pomáhá zákazníkům výmalba stěn a jednoduchý navigační systém rozdělující zboží dle druhu. Pro urychlení nákupu byly vybudovány průchody – zkratky, které zákazníkům umožní zvolit si kratší prodejní okruh.

Při modernizaci byl kladen důraz i na ekologickou stránku prodejny. Prodejní plochu i zázemí osvětluje moderní, příjemné a především úsporné LED osvětlení. Chladicí nábytek je osazen dveřmi, což spolu s nejnovější technologií chlazení snižuje jeho energetickou náročnost až o 30 procent energie.

Slavnostní otevření a speciální nabídky pro zákazníky

V den otevření jsou pro zákazníky připraveny ochutnávky sýrů, uzenin, lahůdek, pečiva, ovoce a zeleniny. V době od 14 do 18 hodin pak zákazníci mohou vyzkoušet i oblíbenou rolovanou zmrzlinu „Rolls Bros.“. Kromě toho jsou pro následující týdny připraveny další speciální akce a nabídky zboží.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6