Data o prodejně se načítají

Kaufland v Hodoníně slaví. Den dětí i otevření prodejny v novém

Hodonín, 31.05.2018

Společnost Kaufland ve čtvrtek 31. května slavnostně otevřela nově zmodernizovanou prodejnu v Konečné ulici v Hodoníně. Prostory po revitalizaci nabídnou zákazníkům například samoobslužné pokladny, čtečky EAN kódů pro pohodlnou kontrolu ceny produktů, sortiment rozšířený o grilovaná kuřata nebo moderní chladicí boxy s prosklenými dveřmi. Slavnostní otevření je spojené s oslavou dne dětí – bohatý program pro děti i dospělé je připravený i na pátek 1. června.

V rámci expanze na českém trhu Kaufland nejen otevírá nové prodejny, ale také modernizuje ty stávající. Nyní se „v novém kabátě“ představí i prostory prodejny Kaufland v Hodoníně v Konečné ulici.

Jednou z novinek, která se po modernizaci hodonínské filiálky objeví, jsou například čtečky EAN kódů. „Zákazníci jistě uvítají čtečky EAN kódů pro kontrolu ceny během nákupu. Stačí k nim přiložit jakýkoli produkt a čtečka okamžitě ukáže jeho aktuální cenu. Jde o další krok, jak dělat pro naše zákazníky nákup příjemnější,“ uvádí Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland Česká republika. K rychlejšímu odbavení zejména menších nákupů přispěje i nová zóna se samoobslužnými pokladnami. Modernější vybavení doplní ekologické chladicí boxy s regály a prosklenými dveřmi na balené maso, uzeniny a mléčné produkty. Tyto regály jsou uzpůsobené s ohledem na životní prostředí tak, aby zabraňovaly zbytečným ztrátám chladného vzduchu. Na parkovišti před prodejnou nechybí ani dobíjející stanice pro elektromobily.

S novou tváří prodejny bude stávající sortiment rozšířen o novinku – grilovaná kuřata, připravovaná přímo na místě v zázemí pultového prodeje. K dostání budou v úseku s pečivem. Kromě toho čeká na zákazníky ve dnech 31. května a 1. června speciální akční nabídka na vodní meloun a světlý ležák Starobrno Medium.

„V Hodoníně máme k oslavě hned dvojí důvod. Kaufland v Konečné ulici je po modernizaci jako nový a k tomu slavíme i den dětí. Připravili jsme proto ve čtvrtek 31. května a v pátek 1. června pro zákazníky i jejich děti bohatý doprovodný program a ochutnávky našich produktů včetně rolované zmrzliny Rolls Bros přímo z našeho ovoce,“ uzavírá tisková mluvčí Renata Maierl.

Děti se během programu zabaví nejen při malování křídami a vybarvování omalovánek, ale také si mohou vyzkoušet malování na obličej. Atrakcí pro děti bude maskot v podobě velkého banánu, který bude rozdávat balonky. Nebude chybět maskot medvěda Haribo nebo hostesky radia Kiss, které budou nabízet Kaufland kávu a sušenky K-Classic. Na památku si mohou zákazníci odnést fotku z fotokoutku, který je doplněn o zábavné rekvizity.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6