Data o prodejně se načítají

Společnost Kaufland získala ocenění „Firma pro zdraví“

Praha, 06.04.2018
Kaufland se může pyšnit oceněním Firma pro zdraví

Dne 3. dubna 2018 byl Kaufland oceněn na půdě Senátu Parlamentu ČR značkou „Firma pro zdraví“ a slavnostně převzal křišťálový šperk z rukou místopředsedy Senátu Ing. Iva Bárky, náměstkyně ministra zdravotnictví ČR MUDr. Aleny Šteflové a ředitelky projektu paní Yvony Hartlové. Tento certifikát získávají zaměstnavatelé, kteří aktivně podporují zdraví svých zaměstnanců a jsou tak inspirací v prosazování zdravého životního stylu na pracovištích.

 

Kaufland získal titul Firma pro zdraví na základě svého projektu „Zdraví nás baví“, který je zaměřen na zdraví a aktivní životní styl zaměstnanců. Program se skládá ze série akcí, workshopů a kurzů, během kterých se zaměstnanci například dozví, jak se zdravě stravovat, jak vybalancovat práci a volný čas nebo jak ulevit tělu po celodenní práci. Součástí programu jsou také sportovní klání, fyzioterapeutická poradenství či mamografická vyšetření, které mohou zaměstnanci absolvovat. Velmi úspěšný byl také certifikovaný seminář „Jak přestat kouřit“.

 

Jedná se o  3. ročník tohoto unikátního projektu, jehož hlavním cílem je motivovat zaměstnance a podpořit jejich zájem o posilování zdraví a předcházení vzniku nemocí. „Dlouhodobě a systematicky se staráme o zdraví našich zaměstnanců. Jsme rádi, že komise ocenila náš současný projekt pro zaměstnance a získali jsme takto prestižní ocenění,“ komentuje tisková mluvčí společnosti Kaufland Renata Maierl.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6