Data o prodejně se načítají

Kaufland otevřel moderní prodejnu v Ústí nad Labem

Ústí nad Labem, 01.03.2018

Ve čtvrtek 1. března 2018 se po rekonstrukci znovu otevřela prodejna Kaufland v Ústí nad Labem Klíše, v ulici Okružní. Po několika měsíční rekonstrukci se zákazníci mohou těšit na nové moderní prostory.

Nová prodejna v Ústí nad Labem

Design a technologická výbava prodejny jsou koncipovány tak, aby byly co nejvíce inovativní a vyšly vstříc potřebám zákazníků, kteří chtějí nakupovat efektivně, rychle a jednoduše. Rekonstrukce má přispět ke snazší orientaci v prodejních prostorách, rovněž má zvýšit přehlednost nabízeného zboží. 

„Prodejna byla zavřena po dobu dvou měsíců a prošla kompletní modernizací. Děláme vše pro to, aby se zákazníci, kteří k nám chodí nakupovat, cítili co nejlépe. Snažíme se přizpůsobovat jejich nárokům, abychom čas, který stráví nakupováním, co nejvíce zpříjemnili. Zároveň je pro nás důležité, aby provoz prodejních prostor byl ekonomicky a ekologicky úsporný a minimálně zatěžoval okolí,“ vysvětluje důvody přestavby Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland. 

Interiér nové prodejny v Ústí Klíše

V minulém roce došlo k přestavbám prodejen například v Brně, Jičíně, Pelhřimově, Slaném nebo Znojmě.

Společnost Kaufland se soustředí na vytvoření moderního konceptu stávajících obchodů. Ten navazuje na vlnu předchozích modernizací jednotlivých prodejen, a proto by i Kaufland v Ústí nad Labem měl působit pocitem velkého vzdušného prostoru, klidu, čistoty, jednoduchosti a především funkčnosti. 

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6