Data o prodejně se načítají

Čtyři prodejny Kaufland získaly ocenění Diamantová liga kvality

Praha, 26.01.2018

Ve čtvrtek 25. ledna 2018 proběhlo v pražské Bubenči slavnostní vyhlášení výsledků 2. ročníku prestižní soutěže Diamantová liga kvality. Za rok 2017 získaly ocenění i 4 prodejny společnosti Kaufland Česká republika.

Ceny v jednotlivých kategoriích předávali spolu se zástupci SOCR ČR a České společnosti pro jakost mimo jiné ministryně financí Alena Schillerová, ministryně práce a sociálních věcí Jaroslava Němcová a ministr průmyslu a obchodu Tomáš Hüner.

Certifikát Držitel ocenění Diamantové ligy kvality v segmentu FOOD obdržely prodejny KAUFLAND Brno Slatina, KAUFLAND Děčín, KAUFLAND Velké Meziříčí s KAUFLAND Zlín Vršava. Prodejna KAUFLAND Brno Slatina navíc získala také Zvláštní cenu prezidentky SOCR ČR.

 

Diamantová liga kvality je společným projektem Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu, který podporuje vláda České republiky a je součástí Národní politiky kvality.  Prodejny jsou hodnoceny nezávislými auditory na základě parametrů, jako jsou legislativní pravidla, hygienické podmínky nebo kultura prodeje.

Metodika hodnocení je založena na posuzování prodejen prostřednictvím „neznámého zákazníka“ (Consumer Quality Index). To znamená, že neznámý zákazník při své návštěvě na prodejně hodnotil 3 základní kritéria zákaznické spokojenosti. Těmi byla v případě prodejen s potravinami úroveň celkového vzhledu prodejny i jednotlivých úseků, kvalita zboží a úroveň služby zákazníkovi.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6