Data o prodejně se načítají

Skladujte potraviny s Kauflandem, věrnostní program odměňuje značkovými dózami NANOBOX a Evolution

Praha, 15.01.2018

Ve čtvrtek 18. ledna 2018 startuje v síti prodejen Kaufland další věrnostní akce pro zákazníky. Tentokrát si mohou vybírat ze širokého sortimentu dóz s antibakteriálním povrchem značky NANOBOX a multifunkčních dóz značky Evolution. S nasbíranými body zákazníci při zakoupení výrobků ušetří až 60 % z původní ceny produktů.

 

Body je možné v obou případech sbírat v období od 18. ledna do 14. února 2018. Čerpání programu je stejné jako u předchozích věrnostních akcí, tj. za každých 100 Kč z nákupu dostane zákazník u pokladny 1 bonusový bod, který nalepí do hrací karty. Ta je ke stažení na webových stránkách společnosti nebo ji získá v prodejnách Kaufland na pokladně, informacích a u vystaveného zboží značky NANOBOX a Evolution. Jakmile sběratel dosáhne požadovaného počtu bodů, může za zvýhodněnou cenu koupit vybraný produkt. Celý sortiment NANOBOX a Evolution je možné koupit i samostatně bez slevy. Veškeré informace a úplná pravidla akce naleznete na www.kaufland.cz

 

Dózy NANOBOX ocení v kuchyni každý. Rukojeti, spony i nádoba jsou ošetřeny antibakteriální povrchovou úpravou obsahující částice stříbra. Aktivní antimikrobiální účinek těchto nanočástic způsobuje, že při použití dóz nedochází při přímém kontaktu k usazování bakterií a plísní.

Dózy Evolution jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného skla, vysoce odolného proti teplotním šokům a mechanickým poškozením. Díky tomu je lze použít do trouby (bez víka), do mikrovlnné trouby i do mrazničky. Víko z trvanlivého plastu je vzduchotěsné a díky tomu se výrazné prodlužuje čerstvost obsahu dózy.

Věrnostní program NANOBOX a Evolution bude probíhat současně s předchozí akcí na luxusní cestovatelskou značku Bugatti.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6