Data o prodejně se načítají

Tanec pro Paraple vynesl 10 320 930 Kč!

Plzeň, 13.11.2017

Osobnosti a profesionální tanečníci z minulých ročníků taneční soutěže StarDance se sjeli v sobotu 11. listopadu 2017 do Plzně, aby i letos podpořili Centrum Paraple. Pořad, který podpořil Centrum Paraple nesl název Hvězdy tančí pro Paraple. Na jeho konci se Centrum Paraple mohlo radovat z krásných 10 320 930 Kč.

K celkové částce přispěli svými finančními dary a dárcovskými SMS ve výši 3 140 816 Kč diváci a také partneři Centra Paraple. Ti přispěli částkou 7 180 114 Kč. Společnost Kaufland věnovala částku ve výši 800 000 Kč.

„Kaufland Česká republika spolupracuje s Centrem Paraple již od roku 2013.  Jde o podporu finanční, produktovou, ale především o vzájemnou výměnu rad a zkušeností. Lidé upoutaní na vozík jsou také váženými zákazníky prodejen Kaufland,  proto pro ně vytváříme vhodné prostředí, aby mohli pohodlně a komfortně nakupovat,“ řekla pro Českou televizi Renata Maierl, vedoucí oblasti Firemní komunikace. 

Večer plný vtipných choreografií často s odvážnými prvky moderovali Tereza Kostková a Marek Eben. Na parketu se potkali například Dana Morávková , Anna Polívková, Dana Batulková, Jolana Voldánová, Roman Vojtek, Matěj Rupert či Lukáš Pavlásek, tanečníci Kateřina Baďurová, Eva Krejčířová nebo Michal Kurtiš a především vozíčkáři, kteří s nimi choreografie secvičili, a to Tereza Brandtlová, Majka Nahodilová, Hana Kulhavá, Nina Křehotová, Adam Musil, Petr Hubalovský, Roman Charvát a Petr Fila.

Čas mezi tanci zpříjemnil svým humorem Zdeněk Svěrák, který ve své přednášce připomněl význam Járy Cimrmana pro vývoj invalidního vozíku.

Vybrané peníze si na závěr pořadu symbolicky převzali zástupci Centra Paraple, ředitel David Lukeš a prezident Zdeněk Svěrák.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6