Data o prodejně se načítají

Kaufland dál modernizuje. Další prodejny jsou Jičín, Pelhřimov a Slaný.

Jičín, Pelhřimov, Slaný, 26.10.2017

Ve čtvrtek 26. října 2017 byla ukončena rekonstrukce prodejen Kaufland v Jičíně, Pelhřimově a ve Slaném. Ve všech 3 obchodech probíhala za plného provozu téměř 4 měsíce.

Prodejny se po přestavbě zařadily mezi obchody, které svým vzhledem i technologickým vybavení odpovídají trendům poslední doby a vycházejí vstříc potřebám zákazníka, který chce nakupovat rychle a chce se snadno orientovat v prodejně i v nabídce zboží.

Nový koncept prodejen navozuje pocit velkého vzdušného prostoru, klidu, čistoty, jednoduchosti a funkčnosti. V orientaci zákazníkům pomáhá nejen barevnost stěn podle druhu zboží, ale i jednoduchý navigační systém zastoupený ikonami.

Chceme zákazníkům nabídnout rychlý a pohodlný nákup. Rozšířili jsme uličky a pro urychlení nákupu jsme na prodejní ploše vybudovali průchody – zkratky, které zákazníkům ušetří cestu. Při přestavbě jsme kladli důraz i na ekologickou stránku prodejny. Prodejní plochu osvětluje moderní, příjemné a především úsporné LED osvětlení,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Nejpodstatnější a také nejviditelnější změnou je modernizace obslužných pultů s uzeninami, sýry a lahůdkami, který se rozšířil zhruba o 4 metry. Vznikl tak prostor pro nový obslužný pult s masem značek Naši řezníci a K-Purland, které se připravují ve vlastním masozávodě společnosti Kaufland v Modleticích u Prahy.

Úpravou prošla i oddělení pečiva, která jsou nyní přesunuta dopředu k oddělení ovoce a zeleniny.  Nové jsou i pokladní zóny se samoobslužnými pokladnami pro rychlé odbavení menších nákupů.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6