Data o prodejně se načítají

Kaufland otevírá řeznictví v prodejně v Krnově

Krnov, 16.08.2017

Ve čtvrtek 17. srpna 2017 v 7.00 hodin bude otevřen nový obslužný pult s čerstvým masem v prodejně Kaufland v Krnově v Opavské ulici. V den otevření budou v prodejně připraveny ochutnávky různých druhů mas a specialit značky Naši řezníci a K-Purland. 

 

Zákazníci si dosud mohli vybírat čerstvé maso značek Naši řezníci a K-Purland, které jsou k dostání exkluzivně jen v prodejnách Kaufland, pouze v samoobslužném oddělení masa. Nyní si mohou masové speciality a klobásy vybrat také v obslužném pultu, kde jim prodavač/ka připraví přesně takové množství, jaké potřebují.

 

Nový obslužný pult s masem se nachází vedle pultu se sýry, uzeninami a lahůdkami. I v něm je nabízeno maso a masové speciality připravené ve vlastním řeznictví v Modleticích u Prahy, kde se zpracovávají jen nejlepší suroviny od vybraných dodavatelů. Všechny nabízené druhy masa jsou tu přehledně vyskládané a označené jako v řeznictví. Zákazníci si tu mohou vybrat i z výrobků, které v samoobslužném regálu s balenými masy nenajdou.

 

Další informace o prodejně Kaufland Krnov   

Otevření prodejny:   5. 6. 2008

Velikost prodejní plochy: 2 816 m2

Počet zaměstnanců: cca 70 pracovních míst

Otevírací doba: po – ne 7.00 – 22.00      

 

Sortiment: Celková nabídka přes 20 000 položek sahá od výrobků prodávaných pod vlastními značkami, které za výhodné ceny nabízejí kvalitní produkty, přes značkové zboží až k regionálním produktům. K tomu nabízí Kaufland dovozové zboží stejně jako bioprodukty (např. vlastní značka K-Bio, bezlepkové produkty nebo výrobky se sníženým obsahem laktózy (K-Lactosefree) a také výrobky pro vegetariány a vegany (K-take it veggie). Stěžejním bodem nabídky obchodů Kaufland jsou oddělení s čerstvým zbožím, ať už jde o ovoce a zeleninu, mléčné produkty nebo uzeniny, sýry a jiné lahůdky v obslužném pultu, nebo křupavé pečivo rozpékané každou hodinu v pekárně.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6