Data o prodejně se načítají

Kaufland je nejdůvěryhodnější značka

Praha, 10.01.2017

V listopadu 2016 bylo na slavnostním galavečeru v Pražské křižovatce – kostele sv. Anny v Praze – slavnostně vyhlášeno 46 nejdůvěryhodnějších značek v České republice. Program skupiny Atoz Marketing je spojen s dosud nejrozsáhlejším průzkumem zaměřeným na spotřebitelskou důvěru ve značky rychloobrátkového zboží, doplňků stravy a obchodních sítí.

 

Hlasování probíhalo v 48 produktových kategoriích rychloobrátkového zboží a doplňků stravy a v 12 kategoriích obchodníků. V kategorii Privátní značky obhájila své loňské vítězství vlastní značka společnosti Kaufland K-Classic. V Pražské křižovatce ocenění převzal pan Michael Šperl, vedoucí oddělení Mediální marketing a Distribuce a paní Radana Ardeltová, specialista pro PR a komunikaci.

 

V anketě Důvěryhodná značka hodnotil reprezentativní vzorek 4000 spotřebitelů téměř 600 značek. Jednotlivé kategorie průměrně zahrnovaly 20 top značek. Program Důvěryhodná značka vychází z průzkumů, které ukazují, že spotřebitelská důvěra je jednou z nejdůležitějších hodnot každé značky. Při hodnocení jde proto o jednoduchou a transparentní metodologii, kde výsledek závisí pouze na názoru spotřebitelů.

Kontakt

Renata Maierl
Úsek firemní komunikace

Kaufland Česká republika v.o.s.
Bělohorská 203
169 00 Praha 6